Marta Bartosiak, wizażystka

Referencje

 • Wielokrotnie miałam przyjemność spotykać się z Martą podczas różnych sesji fotograficznych i bardzo cenię sobię naszą współpracę. Jest zawsze świetnie przygotowana, dokładna i zaangażowana. To otwarta i pozytywnie nastawiona osoba, która od początku wprowadza przyjazną atmosferę i sprawia, że malowane przez nią osoby czują się w pełni komfortowo. Profesjonalizm i doświadczenie sprawiają, że Marta pomaga zrealizować nawet najbardziej niestandardowe pomysły, a efekty jej pracy mówią same za siebie. Makijaże wykonane przez nią są idealnie dobrane do urody modelki, stylizacji i tematyki zdjęć. Bezbłędnie trafia w moje wizje, dzięki czemu mogę całkowicie zdać się na jej intuicję. Polecam każdemu współpracę z Martą!

  alfirin.pl - fotograf

 • Świetna wizażystka, która profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Angażuje się, doradza, zależy jej by efekt końcowy był jak najlepszy. Dodatkowo Marta jest bardzo sympatyczną osobą, która gwarantuje miłą atmosferę podczas sesji. Z czystym sumieniem POLECAM!

  Krzysztof Papierkowski - fotograf

 • Marta jest wspaniała. Widać, że kocha to co robi. Jest bardzo sympatyczna, kreatywna i pomysłowa. Za każdym razem byłam zadowolona z jej efektów pracy. Świetnie mi się z nią współpracowało. Jak najbardziej moja ulubiona wizażystka:)

  Alicja - modelka

 • Mam bardzo wrażliwą cerę i na co dzień stosuję delikatny make up. Obawiałam się, że wyrazisty i mocny makijaż zaplanowany do kilkugodzinnej nocnej sesji zdjęciowej pogorszy moją cerę. Nic bardziej mylnego. Podzieliłam się z Martą moimi rozterkami, a co ona zaproponowała mi użycie specjalnie dobranych preparatów do mojego rodzaju cery. Nawet nie czułam, że mam coś a buzi. Dzięki czemu sesja zakończyła się sukcesem, również dla mojej cery.

  Dziękuję za troskę. Pełen profesjonalizm. Polecam!

  Gabrysia

 • Z całym przekonaniem mogę polecić makijażystkę Martę Bartosiak. Wykonywała makijaż ślubny (zarówno próbny jak i docelowy), który urzekł nie tylko mnie... Marta jest osobą naturalną, umiejącą słuchać i doradzić, co jest bardzo ważne w pracy wizażystki. Co najistotniejsze nie kończy pracy, jeśli klientka nie jest zadowolona, pracuje tak długo, aż osiągnie efekt zadowalający klientkę. Pracę wykonuje starannie, bez pośpiechu w przyjemnej, bez stresu, przyjaznej atmosferze. Do każdego podchodzi indywidualnie.

  Wszystkim szukającym profesjonalnej makijażystki rekomenduję Martę. To nie tylko profesjonalizm, ale i naturalne przyjazne podejście do klienta.

  Olga

 • Praca wizażystki i charakteryzatorki teatralnej wymaga całkowicie innego warsztatu oraz umiejętności. Właśnie na takiej płaszczyźnie współpracowaliśmy z Martą. Praca z nią to czysta przyjemność i świetna zabawa. Do zadania Marta przygotowała się na 1000% wkładając w swoją prace serce i profesjonalizm. Perfekcyjnie wyczuła klimat spektaklu co pozwoliło stworzyć wspaniałe makijaże sceniczne, które dopełniały charakter postaci występujących w spektaklu. Oprócz talentu i umiejętności Marta to również całkowite zaangażowanie w to czego się podejmuje! Polecam gorąco współpracę z Martą i zapewniam, że jej efekty są rewelacyjne.

  Mateusz Czyczerski
  Kierownik Artystyczny
  Teatr Imagine That

 • Profesjonalna w tym co robi, kreatywna i sympatyczna. Praca z nią, to prawdziwa przyjemność. Polecam każdemu.

  ado - fotograf

 • Z czystym sumieniem polecam wykonanie makijażu przez Martę Bartosiak. Dzięki niej odkryłam siebie na nowo. Tuszowanie niedoskonałości i ukazywanie tego co w nas najatrakcyjniejsze to jej dewiza. Słuzy pomocą w doborze odpowiednich kosmetyków do mojej cery. Dzięki temu posiadam same sprawdzone kosmetyki i rynkowe nowinki.

  Kamila

 • Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Martą:) Makijaż został wykonany bardzo profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Choć makijaż był dość ekstrawagancki i szalony to naprawdę mi się podobał. Mam nadzieję, że to nie nasza ostatnia współpraca.

  Marzena

 • Z ogromną przyjemnością mogę polecić Martę Bartosiak jako wspaniałą, otwartą i bardzo profesjonalną wizażystkę. Współpraca z nią jest nie tylko profesjonalna, ale i bardzo kreatywna. Z czystym sumieniem mogę polecić jej usługi. Sama jeszcze nie jeden raz mam nadzieję współpracować z Martą.

  Judyta Nawrot Kith&Kin PR

 • Makijaż ślubny jaki mi wykonała zachwycił niejednego gościa weselnego. Marta wie czego chce, każdy dzień wyznacza jej nowe cele - które konsekwentnie realizuje. Ma styl.Doslownie WSZYSTKO - jest źródłem jej nieustającego zachwytu.Ma w duszy wieczny maj. Potrafi sluchac i zrozumiec drugiego człowieka.

  Gosia

 • Profesjonalna wizażystka. Świetna w tym co robi. Do pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem a do klientek z ogromnym sercem i sympatią. Raz miałam przyjemność skorzystać z jej usług. Myślę,że to nie będzie ostatni raz. Mój makijaż był bardzo delikatny i naturalny a zarazem z pazurem. Serdecznie wszystkim polecam Martę.

  Ola

 • Marta jest profesjonalistką w swoim fachu. Makijaż przez nią wykonany jest bardzo trwały, estetyczny, oryginalny a przede wszystkim perfekcyjnie wykonany - każdy szczegół dopracowany i dopieszczony.

  Przygotowanie modelki do sesji pierwsza klasa. Polecam współpracę z Martą z pełną odpowiedzialnością - super dziewczyna i utalentowana wizażystka.

  www.basiabulanda.com

copyright © time2save | web design addesignstudio.pl